Γραμματεία Εμπορικής Διεύθυνσης

Υπεύθυνη για την οργάνωση της εμπορικής Δ/νσης και των επιθεωρητών του τμήματος.

Γενικά Καθήκοντα

  • Τήρηση διαδικασιών της εμπορικής Δ/νσης
  • Διαχείριση τηλεφωνικού κέντρου εμπορικής Δ/νσης
  • Reporting εμπορικής Δ/νσης
  • Δημιουργία των ηλεκτρονικών φορμών- εντύπων του τμήματος.
  • Ενημέρωση των ηλεκτρονικών φορμών -excel πχ φόρμες καταγραφής εξοπλισμού του δικτύου των καταστημάτων – συμβάσεων κλπ.
  • Ενημέρωσης του ERP- CRM σ ότι αφορά πελάτες (Άνοιγμα κωδικών – κατηγορίες τιμοκαταλόγους κλπ.)
  • Υπεύθυνη επικοινωνίας με το δίκτυο – χονδρική - ιδιόκτητα κυρίως για θέματα που αφορούν την λειτουργία
  • Υπεύθυνη συντονισμού προγράμματος εκπαίδευσης των επιθεωρητών
  • Γραμματειακή υποστήριξης των επιθεωρητών (ενημέρωση των ηλεκτρονικών φορμών excel κλπ)
  • Παρακολούθηση των μηνιαίων / ετήσιων στόχων επιθεωρητών
  • Παρακολούθηση του ημερήσιου προγράμματος των επιθεωρητών.
  • Παρακολούθηση και έλεγχος των εξοδολογίων των επιθεωρητών καθώς και των
  • μηνιαίων εξόδων των επιθεωρητών
  • Οργάνωση των ταξιδιών των επιθεωρητών ( εισιτήρια – ξενοδοχεία κλπ)
  • Παρακολούθησης του εβδομαδιαίου reporting καταστημάτων.
  • Υπεύθυνη Συνεννοήσεων με τις άλλες Δ/νσεις της εταιρίας για θέματα που αφορούν στην εμπορική διεύθυνση.
  • Υπεύθυνη τήρησης αρχείου συμβάσεων
  • Υπεύθυνη παραγγελίας υλικού τμήματος marketing

Προσόντα

  • Άτομο οργανωτικό με επαγγελματική ευσυνειδησία, δυναμισμό, φιλοδοξία, και ευελιξία.
  • Σπουδές σε ανώτερη ή ανώτατη σχολής με προτίμηση στην Διοίκηση Επιχειρήσεων
  • Πολύ καλή γνώση αγγλικών
  • Πολύ καλή γνώση ERP συστήματος και MS Office
  • Ιδανική ηλικία 25 ετών και άνω.